Nejlepší místečko o koních

- šampon na koně

Šampony


Šampon na koně, složením přesně vyhovující koňské kůži. Obohacen o pečující a výživné látky. Špičkový výrobek s kondicionérem od premiové značky Effol.FARIA – šampon pro koně s přírodním repetentem dokonale rozpouští špínu a pot. Neobsahuje barviva ani parfemace, nedráždí pokožku, dává srsti lesk. Obsahuje přírodní olej TEA TREE, který dává výrobku repelentní vlastnosti- odpuzuje obtížný hmyz. Koncentrát- ředí se v poměru 1:4 .pH neutral.BOUNTY – jemný oplachový šampon pro koně dokonale rozpouští špínu a pot. Neobsahuje barviva ani parfemace, nedráždí pokožku, dává srsti vysoký lesk. Koncentrát - ředí se v poměru 1:4 .pH neutral.


EFFOL - velice kvalitní šampón na celého koně

 

Šampon je vhodný pro pravidelnou péči o srst koní. Bylinné přísady zlepšují vzhled srsti, zvyšují její lesk a pružnost, snižují vypadávání srsti a čistí kůži. Rovněž podporují prokrvení pokožky, mají protizánětlivý účinek a snižují svědění zpocené pokožky koní. Je doporučován pro běžné koupání dospělých koní.

Způsob použití: Nanáší se na zvlhčenou srst a vmasíruje se až do vytvoření pěny. Opláchnout dostatečným množstvím vody. Při silném znečištění možno celý postup opakovat.

 


A mnohem dalsi sampony...vhodné pro koně!!!